24 Ocak 2011 Pazartesi

DAVET SOFRALARINDA İNCE DETAYLAR VE RENK TEMASI...


Davet sofrasına romantik bir görünüm kazandırmanın en güvenilir yolu mekanı mum ışığı ile aydınlatmakta saklı....Buna kendi yaratıcılığınız ile farklı süsler de ekleyebilirsiniz.
Davet sahibi olduğunuz zaman en önemli endişe, birbirini fazla tanımayan misafirlerin kaynaşmalarının nasıl sağlanacağı veya bunun başarılı olup olmayacağıdır. Yemeği açık büfe hazırlamak, içki servisini kendilerinin yapabileceği hoş bir düzenek hazırlamak muhakkak kaynaşmalarını sağlayacaktır.
Siz davet için uzun süre hazırlanmış olsanız bile, eğer gelecek olan misafirlerinize bir de küçük hediye paketleri hazırlarsanız, davetinizi mükemmel hale getirmiş olacaksınız.
Davetlilere kendi yemeklerinizin yer aldığı bir mönü hazırlayın, hatta bunu o yemeklerin tarifleri ile tamamlayarak misafirlerinize hediye edin.
Masada midye kabukları, minik inci taneleri veya cam küpler ile görsel şölen yaratın...Ara ara farklı renklerde ışık veren minik mumlar yerleştirin.

http://www.lettieriphoto.com/
Alışıldık renklerin dışına çıkıldığında görüntünün mükemmel olduğunu unutmayın....


Papatyanın hareket noktası olduğu tema seçimi bahar aylarını hatırlatıyor.Minik çikolatalar ve renkli kağıtlarda karamelaların görüntüye katkısı...
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder